Ladies Night – Stobreč

Započeli smo s jednim posebnim programom za sve naše rekreativke i ljubiteljice padela. Organizirali smo prvi Ladies Night – pravi događaj za ženski um, duh i tijelo te oslobođenje stresa uz pravu zabavu s prijateljicama!

Ideja je da se okupe prijateljice i provedu večer uz zabavu i rekreaciju! Naše dame naučile su osnove padela uz profesionalne upute i savjete našeg padel trenera, odigrale nekoliko mečeva, a kasnije smo se družili uz piće i grickalice.

Ako mislite da Ladies Night uz padel nije za vas dokazat ćemo vam suprotno! 🙂

Padel je sport koji mogu igrati svi, neovisno o vašoj fizičkoj spremi. To je sport okretnosti, brze i promjenjive igre i vježba gotovo sve skupine mišića. Idealan je izbor za rekreaciju jer ćete zbog dinamičnosti same igre biti stalno u pokretu, poboljšati kondiciju, odlično se zabaviti, a pritom i potrošiti veliki broj kalorija. Pravila su jednostavna stoga vam neće trebati puno vremena kako biste počeli maksimalno uživati u igri i zabavi.

Kako je bilo pogledajte u galeriji!

Za sve buduća događanja pratite naše društvene mreže.